У Вінниці на Великдень з водойми вилучили тіло чоловіка без ознак життя

У Вінниці на Великдень з водойми вилучили тіло чоловіка без ознак життя

16 квітня об 11:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у м. Вінниці на вул. Синьоводська в озері місцевим населенням виявлено тіло людини.

Прибувши до місця події, бійці ДСНС за допомогою спецобладнання вилучили людину без ознак життя з водойми. Загиблим виявився 72-річний чоловік.

Наразі обставини події, що призвели до загибелі людини з’ясовуються працівниками Нацполіції.

Рятувальники Вінниччини вкотре закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування чи відпочинку поблизу водойм, а у разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку 101.

Як рятувати потопаючого

  • Підпливши до потопаючого, треба пірнути під нього й одним із прийомів захоплення (класичний – узявши. за волосся) транспортувати до берега.
  • У випадку, якщо потопаючому вдалося схопити вас за руки, ноги або шию, звільняйтеся і негайно пірнайте. Інстинкт самозбереження змусить потерпілого вас відпустити. Якщо ж він уже занурився у воду, не припиняйте спроб знайти його там.
  • Коли потерпілого витягнуте на берег, основну увагу слід звернути на колір шкіри, дихання, серцеву діяльність, рефлекси очей, ширину зіниць. Допомога надається залежно від його стану.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *