У Вінниці арештували бізнес російського олігарха вартістю понад 2 млрд гривень

У Вінниці арештували бізнес російського олігарха вартістю понад 2 млрд гривень

Служба безпеки України стала ініціатором накладення арешту й передачі в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) активів одного з підконтрольних рф Вінницьких підприємств на суму понад 2 млрд грн, – передає NEWS Хмільника.

Як повідомили у Службі безпеки України, мова йде про Вінницьку компанію, яка спеціалізується на виготовленні побутової хімії. Її власником є російський олігарх та член політичної партії «єдіная росія».

Зокрема, в управління держави перейшли:

  • корпоративні права у вигляді 100% статутного капіталу компанії в розмірі понад 1,5 млрд грн;
  • вироблена продукція та сировина, вартістю понад 500 млн грн, які знаходились на складах підприємства.

Топменеджмент підприємства намагався приховати від націоналізації готову продукцію й сировину. Після початку повномасштабного вторгнення рф вони розпочали процес виведення з України активів в інтересах російського власника.

Завдяки втручанню СБУ схему було викрито та не допущено виведення активів компанії. Арешт активів відбувався у межах кримінального провадження.

Наразі триває досудове розслідування, щоб встановити всі обставини правопорушень і притягнути винних до відповідальності.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *