У Війтівецькій сільській раді та Хмільницькій районній раді відбулися перші сесії: було обрано секретаря, старост і голову райради

У Війтівецькій сільській раді та Хмільницькій районній раді відбулися перші сесії: було обрано секретаря, старост і голову райради

Декілька днів тому в Війтівецькій сільській раді відбулася перша сесія, де голова сільської територіальної виборчої комісії Ігор Юрійович Олійник  повідомив офіційні результати голосування та оголосив про початок повноважень новообраних депутатів сільської ради та Війтівецького сільського голови. Депутати й голова ОТГ Станіслава Ядвіжина прийняли присягу на вірність територіальній громаді.  Секретарем сільської ради  було обрано Наталію Віталіївну Нечипорук. В ході пленарного засідання розглянуто питання про  затвердження кандидатур на посади старост сіл громади.  Тож старостою сіл Качанівка, Семки, Торчин та Сулківка за поданням сільського голови було затверджено Ларису Василівну Стеценко. Старостою сіл Терешпіль, Українське, Держанівка та Софіївка затверджено Ярослава Олександровича Стадніка, а старостою сіл Мар’янівка, Лисогірка та Володимирівка стала Наталія Сергіївна Остапчук. 

Сьогодні ж відбулася перша сесія районної ради, на якій раніше обрані на місцевих виборах депутати обрали голову. Цього ж дня депутати отримали посвідчення і прийняли присягу. В ході таємного голосування 42 депутати проголосували за Слабчука Юрія Олексійовичажителя міста Калинівка.

Довідково:  Юрій Слабчук народився у м.Калинівка Вінницької області 24 квітня 1975 року. Обирався депутатом Калинівської райради VII скликання, був головою Козятинської РДА (2018 – 2019 рр.).

До складу Хмільницького району нині  увійшли дев’ять об’єднаних територіальних громад.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *