У Війтівецькій громаді з 22 червня – тимчасове припинення газопостачання

У Війтівецькій громаді з 22 червня – тимчасове припинення газопостачання

Про тимчасове припинення газопостачання у Війтівецькій громаді повідомила компанія АТ “Вінницягаз”.  Причина – у с. Війтівці Хмільницького району фахівці АТ «Вінницягаз» будуть проводити заміну шафового газорегуляторного пункту (ШГРП) на новий, виробництва Львівського заводу RGC Production.

У зв’язку з цим з 8 год. 22 червня до 17 год. 25 червня буде тимчасово припинено газопостачання в таких населених пунктах:

  • с. Війтівці, вулиці: З. Космедем`янської, Заводська, Молодіжна, Польова, Гагаріна, Зарічна;
  • с. Качанівка, вулиці: Гагаріна, Пушкіна, І. Богуна;
  • с. Ольгине.

Газовики позитивно відзначають заміну старого газорегуляторного пункту на новий, адже новий ШГРП безпечно та надійно розподілятиме блакитне паливо місцевим жителям. Зокрема, знижуватиме тиск в мережі, захищатиме від перепадів, утримуватиме його на належному рівні. Крім того, фільтри шафового газорозподільного пункту утримують дрібнодисперсні частинки й таким чином очищують газ при його подачі споживачам.

В компанії мешканців будинків просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Крім того, працівники АТ “Вінницягаз” наголошують на тому, що відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців у своїх будинках.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Відновлення газопостачання буде проводитись 25 червня в міру виконання запланованих робіт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *