У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону релігійних організацій, пов’язаних з рф

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону релігійних організацій, пов’язаних з рф

Кабінет міністрів   зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов’язані з росією. Ініціатором законопроекту є прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Представник уряду в парламенті Тарас Мельничук  повідомив , що законопроект спрямований на забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу в суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів.

Проектом Закону передбачено внесення змін до ЗУ “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”. Згідно з ними унеможливлюється діяльність в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, що здійснює збройну агресію проти України.

Народний депутат Олексій Гончаренко також повідомив, що в парламенті зареєстрували законопроєкт щодо заборони УПЦ МП.

  • У Раді зареєстрували законопроєкт щодо заборони УПЦ МП. Це, звісно, непогано, але наш з колегами законопроект про заборону УПЦ МП та розірвання договорів аренди на користування Лаврами вже давно був в Раді. Навіщо треба було чекати новий, коли можна було все зробити ще тоді? Нагадаю, що нашу ініціативу щодо заборони УПЦ МП тоді підтримали більше 25 тисяч громадян. Але, якщо хочете самі, то робіть. Тільки хоч тут вже не зволікайте,написав Гончаренко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *