У Вербну неділю ще одна парафія Хмільницького району попрощалася з московським патріархатом

У Вербну неділю ще одна парафія Хмільницького району попрощалася з московським патріархатом

17 квітня в селі Черепашинці Калинівської територіальної громади Хмільницького району відбулися збори, де прихожани ухвалили рішення про вихід місцевої Святопокровської парафії з церкви московського патріархату і перехід під юрисдикцію Православної Церкви України.

Збори відбулися за участі в. о. старости села і настоятеля місцевого храму. У зборах взяли участь більше 80 прихожан місцевої церкви.

За рішення приєднатися до Православної Церкви України жителі села були одностайними. Більше того, щоб ні в кого не виникало сумнівів, своє рішення вони підкріпили підписами.

У своєму рішенні про перехід люди аргументували так: ми живемо в українській державі, тож і церква має бути українською; після війни, яку розв’язала росія проти України, ми повинні жити в країні без будь-чого російського; далі неможливо перебувати у лоні церкви, предстоятель якої дарує ікони вбивцям українців та виправдовує дії збройних сил росії.

Настоятель храму, протоієрей  Володимир Слободянюк закликав прихожан зачекати, доки не закінчиться війна та нагадав усім про рішення священників вінницької єпархії московського патріархату після завершення бойових дій в Україні вирішувати питання про повну незалежність церкви.

Однак прихожани церкви твердо вирішили перейти до ПЦУ.

За інформацією kalynivka.city.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *