У соцмережах розкрили найбільшу російську мережу поширення дезінформації проти України

У соцмережах розкрили найбільшу російську мережу поширення дезінформації проти України

Зокрема, йдеться про такі соцмережі, як Facеbook та Instagram. Про розкриття великої російської мережі поширення фейкової інформації поінформували в корпорації Meta – це материнська компанія Facebook, Instagram, – повідомляє NEWS Хмільника.

У корпорації поінформували, що мережа діяла з травня 2022 року і була орієнтована на поширення прокремлівських наративів у Німеччині, Франції, Італії, Британії та Україні. На ресурсах, ретельно замаскованих під авторитетні західні видання (німецький Spiegel, британська The Guardian, італійська ANSA), публікувалася критика лідерів Заходу та України щодо російської агресії.

Фінансування цієї мережі  коштувало понад $100 тис.

  • Поширення дезінформації в Instagram здійснювалось через 1633 акаунти, 703 сторінки та 1 групу у Facebook та 29 акаунтів в Instagram, а загалом мережа охопила близько 4 тис. акаунтів у Facebook та близько 1500 – в Instagram, – повідомили у корпорації Meta.

Зірвана дезінформаційна кампанія була спрямована на розхолоджування міцних відносин європейців з українцями та вже визнана найбільшою з початку війни проти України.

За інформацією Центру протидії дезінформації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *