«У річці тепер поплавок» – сказав вбивця: 15 років за гратами проведе хмільничанин за скоєння жорстоких злочинів

«У річці тепер поплавок» – сказав вбивця: 15 років за гратами проведе хмільничанин за скоєння жорстоких злочинів

У квітні минулого року стало відомо, що знайшли у річці тіло молодого чоловіка, атовця Андрія: усі думали, що то нещасний випадок, з врахуванням, що на момент смерті чоловік перебував у стані алкогольного спяніння. Але зовсім скоро, 14 квітня у річці Південний Буг було виявлено тіло молодої жінки Тетяни з численними тупими травмами голови. Поліція у дуже швидко знайшла місце вбивства та причетних до цього злочину людей.

З’ясувалось, що ці дві смерті – пов’язані між собою, обоє в останні хвилини свого життя були з однією компанією і в одному будинку. Хмільник NEWS слідкував за цими резонансними злочинами, слідством та тепер дізнався, що вже є рішення суду по цих злочинах.

Сьогодні про історію злочину та вирок для обвинуваченого повідомила сьогодні прес-служба Хмільницького міськрайонного суду.

Про молоду жінку Тетяну всі у Хмільнику говорять добре, мала родину, трьох дітей, проте зв’язалась з поганою компанією, яка і стала причиною її смерті. З чоловіком були розлучені, він, за словами сусідів, виховував трьох спільних дітей у іншому місті. Саме жахлива звістка про вбивство молодої жінки, оперативно знайдене місце злочину та причетних до нього людей, покази свідків пролили світло на події тих днів.

У одній компанії виник конфлікт між чоловіками, «підігріті алкоголем», двоє з них  розпочали бити Андрія (вбитий атовець) – давати ляпаси по лиці. Потім, ці ж троє вже надворі далі продовжили з’ясовувати стосунки. Драма трапилась біля річки: один з чоловіків, розуміючи, що це може призвести до непоправного, вдарив ногою в спину свого знайомого і той впав у річку, коло якої вони стояли. Смерть настала саме через асфіксію внаслідок утоплення. Ніяких дій по врятуванню чоловік не робив і заборонив (разом з погрозами) своєму товаришу рятувати потопельника.

Про скоєне нікому з компанії не сказав, лише своїй співмешканці: «… у річці тепер поплавок», зазначив чоловік і заборонив комусь про це розповідати, погрожуючи розправою.

Коли знайшли тіло Андрія у р. Південний Буг, Тетяна здогадалась, що трапилось, і сказала компанії, що обов’язково розкаже матері вбитого і погрози на неї не діють. Як повідомила прес-служба Хмільницького міськрайонного суду, з показів свідків, так і не зрозуміло, чому знову пішла до свого вбивці Тетяна, адже до того вона вже переховувалась від нього у подруги.

Відомо, що вночі, після вживання спиртних напоїв, жінка знову нагадала про скоєний злочин та сказала, що мовчати не буде. Між Тетяною і обвинуваченим виник конфлікт і чоловік, схопивши сокиру, обухом завдав своїй жертві удар по голові, а потім ще і ще.

Своїй співмешканці та товаришу, чоловік знову почав погрожувати і останні, за їхніми словами, у страху за свої життя, допомогли винести тіло Тетяни до річки та викинути його, а потім прибрати сліди крові у будинку.

Прес-служба суду повідомила, що чоловіка визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України та пунктів 9, 13 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (це означає, що чоловік скоїв умисне вбивство, намагався приховати інший злочин та скоїв умисне вбивство, перед тим, скоївши аналогічний злочин). Обвинуваченому призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *