У Раді пропонують відбирати авто на користь ЗСУ

У Раді пропонують відбирати авто на користь ЗСУ

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9076, котрий передбачає посилення відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані. Законотворці пропонують забирати у таких водіїв автомобілі та передавати їх на потреби Збройних сил України. 

Законопроект пропонує суттєво посилити покарання за водіння в нетверезому стані. Зокрема пропонується підвищити штраф до 51 тисячі гривень(зараз штраф 17-34 тисячі гривень) разом з позбавленням права керувати авто на 5 років та конфіскацією автомобіля, що є у власності порушника.

  • Метою законопроекту є підвищення безпеки дорожнього руху, зниження кількості дорожньо-транспортних пригод шляхом посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, та як наслідок досягнення справедливого підходу до забезпечення автомобілями Збройних Сил України, – пояснюють у пояснювальній записці.

Автори законопроекту зазначають, що згідно зі статистикою патрульної поліції протягом 2022 року в Україні сталося 18 628 ДТП з загиблими та травмованими. Внаслідок ДТП загинуло 2 791 громадян, у тому числі 125 дітей. Ще 23 145 осіб були травмовані, з них – 2 978 дітей.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *