У полі та в лісі на Вінниччині було виявлено небезпечні ворожі предмети

У полі та в лісі на Вінниччині було виявлено небезпечні ворожі предмети

Війна триває, і час від часу на території Вінниччини люди виявляють небезпечні вибухові предмети. В першу чергу громадянам варто пам’ятати, що при виявленні підозрілих предметів потрібно одразу телефонувати на 101 або 102, і в жодному разі не наближатись до знахідок.

Так, 15 березня у полі виявили уламки збитого “Шахеда”. Повідомлення про виявлення предмета, схожого на безпілотник, надійшло від жителів Тульчинщини. За словами заступника начальника вибухотехнічної служби поліції Вінниччини Валентина Мельника, вага нездетонованої бойової частини складає близько 50 кг. Уламки дрона розлетілись у радіусі 200 м.

  • Навіть попри те, що безпілотник був збитий, небезпека від нього не менша. Тому просимо людей не нехтувати особистою безпекою: під час повітряної тривоги перебувати в укриттях, а при виявленні потенційно небезпечного предмета одразу телефонувати 101 та 102, – наголосив Валентин Мельник.

Того ж таки дня, 15 березня, частиною піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування  ДСНС України у Вінницькій області було знищено бойову частину ракети. Її знайшли напередодні в лісовому масиві Жмеринського району.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *