У “Нафтогазі” українців закликали запастися теплим одягом і ковдрами

У “Нафтогазі” українців закликали запастися теплим одягом і ковдрами

Ця зима для всіх українців стане неабияким випробуванням. Уже стало відомо, що опалювальний сезон настане пізніше, ніж зазвичай, а завершиться значно раніше. Більше того, українців закликали запастися ковдрами і теплим одягом, щоб бути готовими до всього – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це повідомив голова “Нафтогазу” Юрій Вітренко в інтерв’ю The Guardian.

Зокрема, цього року в приміщеннях температура повітря знизиться на декілька градусів, тому в оселях буде лише 17-18 градусів. А це приблизно на 4 градуси нижче норми. До того ж, сам опалювальний сезон розпочнеться пізніше, і закінчиться раніше, ніж завжди…

Також Вітренко порадив громадянам України запастися теплим одягом і ковдрами на випадок, якщо на вулиці похолодає до -10 градусів.

За словами голови правління компанії Юрія Вітренка, багато аспектів проведення опалювального сезону залежать від допомоги міжнародних партнерів, оскільки Україні потрібні гроші для імпорту газу.

Він пояснив, що без фінансової підтримки не буде вистачати газу, а це означатиме, що  будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми, через що будуть відключення на великих ділянках.

Також прогнозується здорожчання цін на газ, через скорочення постачання газу в країни ЄС.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *