У міському парку Хмільника відбувся розіграш благодійної Різдвяної лотереї

У міському парку Хмільника відбувся розіграш благодійної Різдвяної лотереї

У міському парку культури й відпочинку відбувся розіграш благодійної лотереї. Взяти участь у лотереї могли всі охочі, діяла вона з 27 листопада по 21 грудня. Мета збору коштів від лотереї – це купівля автомобіля для 128-ї бригади 232 батальйону.

Учасники лотереї повинні задонатити 100 гривень на потреби військових, натомість мали змогу отримати від благодійних спонсорів цікаві подарунки. Серед призів – суші та піца, сертифікати від хмільницьких закладів харчування і магазину товарів, безкоштовні вхідні квиточки у розважальний дитячий центр, абонементи у тренажерний зал, на гімнастику, пілатес, флай-йогу, похід у спа-салон тощо, вироби з бісеру, футболки та кепки з емблемою міста. Також у парку розіграли і головний приз – смартфон.

За кожні 100 гривень кожному учаснику діставався один квиточок на участь у лотереї. Квиточків могло бути і більше, за бажанням учасників.

22 грудня у міському парку було людно. За результатами благодійної лотереї головний приз отримала Оксана Берднікова.

Але найголовніше: завдяки небайдужості жителів та учнів закладів освіти Хмільницької міської територіальної громади було зібрано 233 тисячі 400 гривень.

За інформацією відділу культури і туризму Хмільницької міської ради.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *