У міському парку Хмільника відбулася акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”

У міському парку Хмільника відбулася акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”

29 липня у міському парку імені Тараса Шевченка відбулася громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. Організували її з метою навчання дітей основам безпеки життєдіяльності, – повідомляє NEWS Хмільника. 

  • Захід став для присутніх цікавим уроком на свіжому повітрі, під час якого усі бажаючі ознайомилися з діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки у повсякденному житті, – зазначають у повідомленні хмільницькі рятувальники. 

Під час акції дітям та їхнім батькам рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні ДПРЧ-9 м.Хмільник, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також дітям дозволяли  приміряти елементи бойового одягу і спорядження бійців ДСНС.

В ході акції працівники Служби порятунку розповіли усім присутнім про важливість дотримання основних правил поведінки на водних об’єктах. А водолази-рятувальники показали, як за допомогою рятувального кола та звичайної палиці можна допомогти тому, хто тоне, і при цьому зберегти власне життя.

Крім того, до акції долучились також і психологи рятувальної служби. Вони розповіли, як не піддатись паніці під час будь-якої надзвичайної ситуації. Адже діти і підлітки – одна з найбільш вразливих категорій населення, у яких психічна травма, викликана надзвичайною ситуацією, може істотно порушити весь подальший хід психічного розвитку та навіть подальшого життя.

Учасники акції також дізналися, як правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних (або схожих на них) предметів, щоб не трапилося непоправне. Для наочності фахівці групи піротехнічних робіт продемонстрували засоби бронезахисту та пошуку вибухонебезпечних предметів, макети вибухових пристроїв, боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Одним із найемоційніших у акції було знайомство із пошуково-рятувальними псами Норісом та Фрідою. Діткам дуже сподобались ці відважні тварини.

Наприкінці заходу дітлахи взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті “Я в безпеці”. Для найактивніших учасників заходу фахівці ДСНС підготували символічні подарунки та солодощі.

За інформацією Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *