У Куманівцях вже втретє відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок

У Куманівцях вже втретє відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок

18 січня у селі Куманівцях відбувся третій фольклорний фестиваль щедрівок та колядок «Защедруймо нашій господині – славній Україні».

Гостей і запрошених районного свята гостинно зустрів сільський голова Андрій Титула в смушевій козацькій шапці, кожусі та чоботах і громади Хмільницького району в своїх світлицях.

Головне дійство розгорнулося на площі перед Будинком культури. Завішані рушниками та хустками, із старовинними предметами побуту та посудом, з різноманітними українськими стравами та смаколиками. Кожен охочий мав можливість оглянути чудові світлиці та посмакувати і пампушки, і вареники, і ковбаси, і печеню, і рибу, і крученики… Гаряча юшка в казанах, плов, духмяний чай не давали замерзнути нікому з учасників свята.

Привітали з зимовими святами гостей і учасників фестивалю очільники району – голова Хмільницької районної державної адміністрації Маким Мазурик і голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич. Ведучі святкового масштабного заходу зачитали вітальну листівку, яку надіслав депутат Вінницької обласної ради Олександр Крученюк.

На сцені виступили творчі колективи практично  усіх територіальних  громад  Хмільницького району. Цей фестиваль згуртував людей різного віку та місця проживання у єдину українську громаду.

За матеріалами офіційного сайту Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *