У Кожухові Хмільницької громади відкрили нову поліцейську станцію

У Кожухові Хмільницької громади відкрили нову поліцейську станцію

Нова поліцейська станція в Кожухові стала першою у Хмільницькій громаді, –  повідомляє NEWS Хмільника.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття станції, яка з’явилася в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Проєкт створений  для того, аби кожен громадянин почував себе в безпеці. Головне управління Національної поліції у Вінницькій області та Хмільницька міська громада підписали відповідний меморандум про співпрацю.

Національна поліція України підготувала три поліцейських офіцери. Поліцейську станцію в Кожухові буде обслуговувати один офіцер – Любомир Антонюк, який завершив навчання 24 грудня минулого року. Поліцейська станція обслуговуватиме 12 населених пунктів, де проживає близько шести тисяч людей.

До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія і запобігання вчиненню правопорушень та превентивна робота. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера громади будуть самі мешканці.

Станція обладнана комфортним для звернень громадян приміщенням, технікою та усім необхідним для якісного надання поліцейських послуг.

У Хмільницькій міській раді повідомили, що наступну станцію планують відкрити в Порику (Порицький старостинський округ).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *