У Корделівці Хмільницького району влаштували благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ

У Корделівці Хмільницького району влаштували благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ

Ярмарок у спортивному залі Корделівського навчального закладу тривав лише декілька годин. Однак навіть організатори не очікували такого аншлагу, а впродовж ярмарки вдалося зібрати більше 30 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба Калинівської міської ради, передає NEWS Хмільника.

  • Викладачі, учні ліцею та жителі Корделівського старостинського округу провели у стінах ліцею благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, – йдеться  в повідомленні.

У ліцеї смачно пахло святковою випічкою та різноманітними смаколиками.  Прийшли до ліцею й пересічні жителі громади, щоб придбати смаколики та зробити свій внесок на підтримку Збройних сил України. Юні продавці не скупилися на рекламу свого товару, а покупці охоче купували кулінарні вироби.

Спільними зусиллями учасники ярмарки вторгували тридцять три тисячі шістсот двадцять гривень.

  • Після ярмарку батьки, вчителі та представники учнівського самоврядування вирішили передати тридцять тисяч гривень нашому землякові, рідні якого збирають кошти на тепловізор. Наш Герой нині перебуває в найгарячішій точці України й тепловізор допоможе врятувати йому та його побратимам життя. А за решту коштів вирішили придбати парафін і з вівторка ми починаємо збирати бляшанки та виготовляти окопні свічки, – розповіла директорка ліцею Оксана Смук.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *