У компанії “Вінницягаз” повідомили про тимчасову зупинку газопостачання

У компанії “Вінницягаз” повідомили про тимчасову зупинку газопостачання

На декілька днів у Хмільнику та селі Хмільницького району тимчасово буде зупинено подачу газу. Це зумовлено у зв’язку з ремонтними роботами на мережах. Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Тож 28 серпня 2023 року Хмільницьке відділення АТ «Вінницягаз»  розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах з заміною ШРП згідно інвестиційної програми 2023 року по вул.Гагаріна с.Подорожня.

У зв’язку з цим з 8-00  28 серпня  по 17-00  30 серпня 2023 року буде тимчасово зупинено подачу газу  споживачам села Подорожня.

Також тимчасово не буде газу на окремих вулицях міста Хмільника.

  • 29 серпня 2023 року Хмільницьке відділення АТ «Вінницягаз»  розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах з заміною ШРП згідно інвестиційної програми 2023 року по вул.Шевченка м.Хмільник.

У зв’язку з цим з 8-00 29 серпня по 17-00 1 вересня 2023 року буде тимчасово зупинено подачу газу  споживачам м.Хмільник вулиць:

  • Шевченка, Шолом Алейхема, Свято-Покровська, Староміська.

В компанії наголошують, що газопостачання буде відновлене по мірі виконання усіх аварійно-відновлювальних робіт.

Газовики звернулися до мешканців будинків та квартир з проханням перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. Забезпечити доступ працівників  АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Задля безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

У компанії попросили вибачення за тимчасові незручності!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *