У книгозбірні села Порика відвідувачі смакують бібліоцукерками: в чому їх особливість

У книгозбірні села Порика відвідувачі смакують бібліоцукерками: в чому їх особливість

З кожним роком  люди все менше й менше читають паперові видання. Через брак часу, завантаженість якимись своїми справами, а книги та газети замінив Інтернет. Зараз діти не знають, який приємний аромат у сторінок новенької книги.

Не так часто, як раніше, відвідують зараз і бібліотеки. Однак у Порицькій книгозбірні відвідувачів і нині вистачає. А для постійних відвідувачів та учасників різноманітних заходів працівники культури вигадали приємний презент у вигляді смаколиків.

  • Бібліотека разом із Історичним музеєм імені Василя Порика та Будинком культури с.Порик проводять багато різних майстер-класів. Спільно робити їх набагато легше. Тому відвідувачі у нас завжди є. А цукерка – це просто приємний бонус, – розповіла нашому виданню бібліотекарка бібліотеки-філії с.Порик КЗ «Бібліотека для дорослих» Хмільницькоі міськоі ради Алла Тушевська.

Алла Леонідівна розповіла, що таким чином хотілось якось особливо відзначити  постійних відвідувачів та учасників масових заходів, які проводить бібліотека. А також залучити тих, хто не поспішав досі на зустріч з книгою.

За словами бібліотекарки, особливо раді бібліоцукеркам діти, а дорослі посміхаються і відмовляються. Але вона наполегливо просить прийняти подарунок, адже родзинка ідеї всередині цукерки.

Обгортку до звичайної покупної цукерки Алла Леонідівна зробила власноруч, а всередині любитель почитати знаходить вислови про книгу, бібліотеку тощо. Наприклад, є такі вислови, як: “Читання книги – це ніби розмова з найкращими людьми минулих століть”, “Книги читати – усе знати”, “Книг – ключ до знань”, “Бібліотека – книгосховище. Бібліотека – книга, тека – сховище” тощо.

Фото – Антоніни Корешкової, Facebook.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *