У Качанівці Війтівецької громади відбулося спортивне свято “Веселі старти”

У Качанівці Війтівецької громади відбулося спортивне свято “Веселі старти”

Днями у Війтівецькій громаді, а саме в качанівській школі, для дітей було організовано спортивне свято “Веселі старти”. І справді, на стартах було дуже весело та цікаво.

Активний захід для дітей був організований Комунальним закладом “Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за сприяння Відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради. Такими спортивними розвагами організатори популяризують здоровий спосіб життя серед дітей та молоді, залучають їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом. І організатори, й молоде покоління сподіваються на продовження подібних зустрічей, на традиційне проведення “Веселих стартів”.

Цього року “Веселі старти” провели вдруге. Три роки тому організатори  навчали школярів туристичним навичкам, а потім – як грім серед ясного неба – оголосили жорсткий карантин, який перебив всі організаційні плани.

Цьогоріч дітям влаштували різноманітні естафети з м’ячами, кульками, ігри в дартс,  із обручами та скакалками тощо.  Найбільше дітям сподобався хокей на траві.

Чудово проведений час, активно, без гаджетів та у веселій драйвовій атмосфері завжди налаштовує на позитив, покращує фізичний та емоційний стан дитини й підлітка. Крім того, діти вчаться таким чином комунікувати з однолітками, навчаються дружити і разом долати перешкоди, гуртом все вирішують, – і це є ще однією причиною організації “Веселих стартів”.

У спортивному святі не було ні переможців, ні переможених. Всі старалися якнайкраще, досягали своєї мети – до колективної перемоги.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *