У Хмільникводоканалі розповіли про причину жовтого забарвлення водопровідної води

У Хмільникводоканалі розповіли про причину жовтого забарвлення водопровідної води

У соцмережах хмільничани обурювалися через жовте забарвлення води з крана. В коментарях хмільничани робили припущення, що сталося з водою, жартували і шукали винних. У Хмільникводоканалі цю ситуацію пояснили, – повідомляє NEWS Хмільника.

Так, на сайті комунального підприємства працівники Хмільницького водоканалу написали про якість водопровідної води.

  • Головна причина жовтого забарвлення водопровідної води – це сезонне літнє погіршення якості води у річці Південний Буг, а саме цвітіння водойми, її забруднення та значне зменшення рівня води в руслі, – пояснили у Хмільникводоканалі.

Також на підприємстві хмільничан запевнили, що колір жодним чином не погіршує санітарно-хімічні та бактеріологічні показники води, які в будь-якому випадку залишаються в межах, дозволених державними санітарними правилами і нормами. Під час таких сезонних коливань КП «Хмільникводоканал» корегує весь процес підготовки води до її подачі.

  • До червня цього року КП «Хмільникводоканал» подавав у домівки хмільничан воду з показником кольоровості 10-12 градусів при нормі 35 градусів, в червні-липні показник кольоровості води з-під крану знаходився в діапазоні 12-18 градусів,в серпні показник в окремі дні зафіксовано 20 градусів, – йдеться в повідомленні.

У Хмільникводоканалі додали, що основними факторами, які впливають на зміни якісного стану джерела водопостачання, – є високий температурний фон повітря та води, сезонні гідробіологічні та гідрохімічні процеси, які значною мірою впливають на органолептичні властивості води, а саме каламутність та забарвленість води.

На підприємстві наголосили на тому, що увесь колектив докладає максимум зусиль та застосовує всі наявні засоби та ресурси, щоб жителі міста отримували якісне водопостачання.

Ілюстративне фото – з мережі Фейсбук, автор Лариса Будковская.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *