У Хмільнику звернулись до ООН і НАТО з проханням закрити небо над Україною

У Хмільнику звернулись до ООН і НАТО з проханням закрити небо над Україною

Сьогодні, 5 березня, у Хмільницькій міській раді відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати звернулись до Організації Об’єднаних Націй, усіх країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, Сполучених Штатів Америки, Великобританії та усієї міжнародної спільноти з проханням закрити небо над Україною.

  • 24 лютого вночі так само, як колись вчинила Гітлерівська Німеччина, – Російська Федерація, порушивши всі норми міжнародного права, почала військове вторгнення на територію незалежної європейської держави. Україна тримає оборону і відчайдушно бореться з рашистськими окупантами за свою землю, за свої міста і громади. За наказом Володимира Путіна російські окупанти безперервно обстрілюють українські міста, гатять ракетами по дитячих будинках, школах, лікарнях, університетах, житлових будинках. Це воєнні злочини, на які далі НЕ МОЖНА закривати очі,зазначив міський голова Микола Юрчишин. 

    Окупанти щодня випускають десятки оперативно-тактичних ракет наземного і  морського базування типу “Іскандер” і “Калібр” та здійснюють артобстріли по мирних містах і селах України. Це Київ, Харків, Чернігів, Суми, Житомир, Маріуполь, Волноваха, Щастя, Станиця Луганська та багато інших українських міст. Вже зафіксовано і задокументовано використання ними касетних бомб у Харкові та Охтирці. Від окремих населених пунктів в Україні вже залишилися лише руїни.

    Російські окупаційні сили захопили Чорнобильську АЕС, поблизу якої вже зафіксоване перевищення рівня радіації. Місто Енергодар, де знаходиться найбільша в Європі атомна електростанція, – сьогодні там теж окупанти. Світ на межі не просто повторення Чорнобиля. Якщо не дай Бог станеться вибух на енергоблоках цієї АЕС – Чорнобиль буде виглядати легкою прогулянкою. І наслідки відчує на собі не лише Україна.

    Відповідне звернення буде направлене до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу.

  • Від вас ми вимагаємо лише єдиного: ЗАКРИТИ ПОВІТРЯНИЙ ПРОСТІР над УКРАЇНОЮ! Щоб ворог не міг більше накривати наші міста і села з неба, а рідна земля нам допоможе вигнати окупантів назад, у їхнє лігво. Слава Україні! Героям слава!, – йдеться у зверненні від депутатів Хмільницької міської ради.

Джерело: Хмільницька міська рада.

Фото – 24 Канал.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *