У Хмільнику змагались найкращі працівники газових служб України

У Хмільнику змагались найкращі працівники газових служб України

Кращі бригади аварійних газових служб України змагались у Хмільнику на Вінниччині

У Хмільнику на базі АТ “Вінницягаз” відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності бригад аварійно-диспетчерських служб газорозподільних підприємств.
За результатами попередніх обласних та регіональних змагань до фіналу потрапили три учасники. У професійному вишколі змагались –АТ “Дніпропетровськгаз” (переможець у Східному регіоні), АТ “Сумигаз”(Центральний регіон) та АТ “Рівнегаз” (Західний регіон).
Боротьба була запекла. Змагались кращі з кращих.
Кожна з команд демонструвала свої вміння та навички за наступними конкурсними завданнями:
1 – Пошук та усунення витоків природного газу на підземних металевому та поліетиленовому газопроводі, надземному газопроводі;
2 – Гасіння пожежі на газопроводі та усунення витоку газу у приямку. Надання першої долікарської допомоги потерпілому.;
3 – Технічний стан спецавтомобіля АДС та його оснащення необхідними матеріально-технічними засобами, матеріалами та пристроями;
4 – Одягання на швидкість засобів індивідуального захисту, зокрема протигазу та інших рятувальних засобів.
5 – Перевірка теоретичних знань членів бригади АДС.
Кожна бригада аварійників складається з п’яти осіб: майстер, диспетчер, два слюсарі та водій. Дії команди мають бути злагодженими та професійними. Користуються в роботі спеціальними приладами та обладнанням. Для визначення місць витоку газу – течошукачами, високочутливими газоіндикаторами. Для пошуку підземних газопроводів – трасошукачами та іншими «розумними» пристроями. У кожного учасника свій підхід та свої «секрети» в організації роботи. Є чому повчитися!
Всі роботи мають бути виконані газовиками строго з дотриманням встановлених інструкцій та правил. За цим пильно стежить професійна конкурсна комісія. При правильному та своєчасному виконанні завдань команди отримують бали. Через зволікання чи допущені помилки зароблені бали знімаються.
Зрештою, в нелегкому поєдинку перемогу отримала команда АТ «Сумигаз». Друге місце посіла команда АТ «Рівнегаз». Бронзовим фіналістом змагань стала бригада АДС АТ «Дніпропетровськгаз».
Подібні конкурси надзвичайно важливі. Готуючись та беручи участь у них, газовики відточують свої професійні вміння та навички, обмінюються досвідом, вчаться уникати помилок. Усе це заради безпечного та безаварійного постачання газу у кожному регіоні, до кожної домівки.
Вітаємо команди з успішними виступами, досягненнями та перемогами. Нехай щастить Вам у вашій нелегкій роботі!

Про це повідомляє прес-служба АТ “ВІнницягаз”

Фото – прес-служба АТ “ВІнницягаз”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *