У Хмільнику з першим сольним концертом виступив YAKTAK (ФОТО)

У Хмільнику з першим сольним концертом виступив YAKTAK (ФОТО)

У Хмільнику з першим сольним концертом виступив співак і автор пісень YAKTAK (Ярослав Карпук). Концерт відбувся у межах осіннього сольного туру артиста Україною. Вчора Ярослав зібрав у Будинку культури Хмільника багаточисельну публіку.

Редакція NEWS Хмільника відвідала концерт і відчула всю атмосферу, яка панувала в залі.

Зал був переповнений шанувальниками й шанувальницями талановитого й харизматичного співака. Вони прийшли не лише послухати і заспівати улюблені пісні, а й підтримати Збройні Сили України. Адже  частину коштів з концерту відправлять на ЗСУ, а також на концерті ініціювали збір на авто для сил спеціальних операцій.

   

В залі панувала драйвова атмосфера. А хто надумав засумувати, YAKTAK попросив активніше реагувати на його пісні та запальну обстановку. І протягом півтори години хмільничани і гості нашого міста танцювали, співали, вигукували патріотичні гасла, слова “Україна”, “ЗСУ” та “Хмільник”…  Словом, цей талановитий і харизматичний співак вміє “запалювати” слухачів та дарувати веселий настрій.

Під час концерту люди слухали та співали відомі популярні пісні (“Порічка”, “Погляд”, “Уночі”, “Чекає вдома”, “Вродлива”, “Не мовчи” та інші….). Співак зарядив своєю енергією публіку, тож сумувати точно не було часу. Зауважимо, що тексти до треків виконавець пише сам. Додали атмосфери виступи під гітару, які вже стали своєрідною особливістю YAKTAK.

Під час концерту відбувся благодійний аукціон з метою збору коштів на авто для українських військових. Зокрема, розіграли музичний інструмент укулеле з підписом співака.

Варто зауважити, що закінчився концерт так, як і починався – виконанням усіма присутніми Гімну України. Заспівавши авторську пісню зі сцени на біс, у фойє Будинку культури зустріч з YAKTAK продовжилась. Ярослав Карпук виконав пісні під гітару, після чого сфотографувався з усіма бажаючими. Зважаючи на настрій людей, концерт дуже сподобався шанувальникам і шанувальницям.

 

 

До речі, під час концерту співак запитав у присутніх, чи варто йому йти на Євробачення, на що отримав гучні вигуки: “Так!”

Текст і фото Алли Корнієнко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *