У Хмільнику влаштували благодійний ярмарок: зібрали понад 220 тисяч гривень

У Хмільнику влаштували благодійний ярмарок: зібрали понад 220 тисяч гривень

Сьогодні, 16 жовтня, відзначається Всесвітній день хліба. З цієї нагоди напередодні у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.

Навчальні заклади Хмільницької громади, територіальний центр – організували справжнє свято хліба, адже в парку неможливо було перелічити кількості різноманітних борошняних смаколиків. Хліб, коровай, пироги, пиріжки, ватрушки, кекси, печиво і інші хлібобулочні витребеньки міг придбати будь-хто, а кошти з продажу призначались на  потреби ЗСУ.

Не лише випічку, а й витвори мистецтва можна було придбати також. Картини талановитих юних хмільничан привертали увагу всіх, хто вирішив того непогожого дня завітати у парк.

І дорослі, і діти активно запрошували відвідувачів до своїх столів, розповідали про начинки у випічці, припрошували, тож у парку було досить гамірно. Неподалік зі сцени лунала музика, а біля гарних осінніх фотозон можна було зробити світлини на згадку. 

 

Як повідомили у відділі культури і туризму Хмільницької міської ради, спільними зусиллями було зібрано понад 220 тисяч гривень. Найбільшу суму вдалось зібрати учнівському та педагогічному колективу ліцею №4 м. Хмільника Вінницької області, яка сумарно склала 84 тисячі 520 гривень.

 

Довідково:

Всесвітній День хліба… Подія виникла у 2006 році за ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів та кондитерів. Вважається, що хліб з’явився п’ять тисяч років тому у Стародавньому Єгипті. Згодом хліб почали віпікати у Стародавній Греції та Римській імперії. Вже на той момент були відомі більше 30-ти різноманітних сортів хліба.

Тривалий час білий хліб вважався ледь не делікатесом і був доступний лише заможним людям. Бідняк вживали чорний та сірий хліб.

Світлини – Алли Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *