У Хмільнику відкриють унікальний музей та зафіксують рекорд України

У Хмільнику відкриють унікальний музей та зафіксують рекорд України

За декілька днів до настання нового року в місті Хмільнику відбудеться офіційне відкриття нового унікального музею, а під час заходу представники національного реєстру України планують зафіксувати новий рекорд.

Так, як повідомили на офіційному вебсайті Хмільницької міської ради, 27 грудня відбудеться відкриття музею “Черевичок”, початок – о 12-й годині. Приміщення музею знаходиться біля Будинку культури, по вулиці Соборності. Під час заходу планується офіційна фіксація рекорду України як найбільшої колекції декоративно-сувенірного взуття Нелі Рибак.

Участь у заході можуть взяти лише ті хмільничани та гості міста, хто пройшов повну вакцинацію від COVID-19.

Засновниками музею є хмільничани Олександр Кубряк і Неля Рибак. До речі, саме Неля Рибак зібрала унікальну колекцію черевичків, про її цікаве хобі ми писали 17 березня цього року  –

Унікальну колекцію сувенірних черевичків з 62-х країн світу зібрала хмільничанка Неля Рибак

Нагадаємо, пенсіонерка з міста Хмільника Неля Рибак серйозно зайнялася колекціонуванням сувенірного взуття 7 років тому. У її колекції більше 7 тисяч експонатів з 62 країн світу, де є різні брелочки, чарочки і пивні келихи, відкривачки для пляшок, формочки для льоду, годинники, підвіски, підставки під каблучки, самі каблучки і сережки – і все це у вигляді черевичок. Кожен предмет з колекції Нелі Рибак має свій «паспорт». Обліковувати експонати вона почала тоді, коли зрозуміла, що її захоплення має історичну цінність. В колекції хмільничанки є й експонат більш як 180-річної давнини.

Ілюстративна картинка – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *