У Хмільнику відкрили фотовиставку “Хмільник. Місто, якого не знаєш”

У Хмільнику відкрили фотовиставку “Хмільник. Місто, якого не знаєш”

Чи багато хмільничани знають про своє місто? Є такі світлини старовинного Хмільника, які повністю змінюють уявлення про рідне місто. Фото тих місць, про які навіть не всі старожили пам’ятають, хмільничани можуть побачити, відвідавши фотовиставку “Хмільник. Місто, якого не знаєш”.  

Відкриття фотовиставки відбулося у приміщенні гуманітарного хабу “Мурашник” цими днями. Сюди завітали не лише старожили, а й молодь, яка прагне більше дізнатися про рідний край.

Великі фотокартки міста, яких і в Інтернеті не побачиш, зацікавили хмільничан. Перед кожною світлиною зібралися зацікавлені, намагаючись вгадати, де саме розташована та чи інша будівля, і що зараз знаходиться на цьому місці. Справжні дискусії розгорталися перед світлинами, а більш цікаві могли послухати розповіді про давнє місто від знавчині історії Хмільника Едуарди Давідзон-Цебер.

Виставка діятиме до п’ятниці, 9 лютого –  з 11.00 до 16.00.

  • Фотографії збиралися більше трьох років. Навіть не знаю їх реальної кількості, адже лише на цій виставці представлено близько 70 світлин. Деякі фото взяли в музеї, деякі принесли жителі нашого міста, в архівах. Ми створили Google-диск і всі фото відправили туди,розповів співорганізатор виставки Віталій Дорох.

Ідея створення виставки належить громадській організації “Право” спільно з гуманітарним хабом “Мурашник”.

Більше того, після завершення показу виставку зможуть побачити не лише в Мурашнику. Оскільки, як сказав Віталій Дорох, в організаторів виникла ідея зробити виставку мандрівною. Будь-яка установа, чи то навчальний заклад, які будуть зацікавлені влаштувати таку ж виставку у себе, зможуть взяти фото разом зі стелажами і демонструвати світлини Хмільника на своїй території. Звісно ж, із поверненням.

Текст і фото Алли Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *