У Хмільнику відкрили дитячу точку “Спільно”

У Хмільнику відкрили дитячу точку “Спільно”

Минулої п’ятниці у міському парку Хмільника було досить людно та гамірно. Того дня дорослі з дітками прийшли на відкриття дитячої точки “Спільно” від дитячого фонду UNICEF (Юнісеф).

Масштабна програма гуманітарної підтримки «Спільно» забезпечує дітей та їхні родини соціальними послугами та захистом. Дитячий фонд ООН співпрацює з урядом, місцевими органами влади, неурядовими організаціями, волонтерами та приватним сектором заради запуску й розвитку активностей у межах цієї програми.

  • Дитяча точка «Спільно» – це інноваційний простір, де діти та їхні батьки можуть знайти допомогу та підтримку. Тут діти можуть поринути у світ щасливого та безтурботного дитинства, адже в дитячому просторі «Спільно» за допомогою ігрових форматів для дітей створено атмосферу звичного життя, щоб відволікти їх від тривог війни. Також вони разом з батьками отримують доступ до необхідної інформації, консультацій фахівців, можуть скористатись психологічною підтримкою, а також діти нашої громади зможуть безкоштовно грати в ігри, проходити безліч різноманітних майстер-класів та навчатися, – розповіла старший адміністратор Тетяна Войціцька.

На відкриття дитячої точки “Спільно” завітали міський голова Микола Юрчишин та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Редчик, які привітали усіх з урочистою подією.

Для дітей у парку було влаштовано чудове дозвілля. Для кожної вікової групи були ігри та розваги, діти з захопленням брали участь в різних активностях. Наймолодшим було цікаво безпосередньо всередині приміщення, де вони малювали, гралися кубиками, пазлами тощо.

Великий ажіотаж був спричинений дітьми навколо двох столиків, де для найбільш творчих малюків та підлітків унікальний майстер-клас провів Віктор Булгаков із громадської організації «Центр реабілітації глиною» (Київ). Ліплення глиною – це своєрідний заспокійливий спосіб, більше того – відновлення дрібної моторики рук. Дітки з задоволенням ліпили з глини вироби.

На день народження до мобільної точки «Спільно» Дитячого фонду ООН (UNICEF) завітали також і рятувальники. Вони показали дітям спецобладнання, кожен із них зміг відчути на собі вагу бронежилета і каски, посидіти в автомобілі рятувальників …

Однак справжнє захоплення викликали у малечі пожежні рукави, а особливо можливість “побути справжніми пожежниками”. Діти поливали дерева, скакали під бризками води і раділи.

 

 

Наприкінці Людмила Дозорець зі своєю командою організували безліч руханок та веселих вражень.

Текст і фото – Алла Корнієнко.
.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *