У Хмільнику відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з міні-футболу серед підрозділів експертної служби МВС

У Хмільнику відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з міні-футболу серед підрозділів експертної служби МВС

8 жовтня на міському стадіоні було людно, адже у Хмільник з’їхалася чисельна кількість  представників з різних куточків України. Сьогодні відбулося урочисте відкриття Чемпіонату з міні-футболу серед установ Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України.

В чемпіонаті беруть участь 15 команд, які боротимуться за кубок Чемпіона: Вінницький науково-дослідницький експертно-криміналістичний центр МВС, Державний науково-дослідницький експертно-криміналістичний центр МВС, а також команди з Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей. У одній з команд грає і хмільничанин Олександр Камбаров.

За грою команд уважно спостерігатимуть судді: головний суддя змагань Микола Бабюк, Георгій Яременко, Олександр Вознюк і Володимир Шеремета.

Офіційна частина Чемпіонату розпочалася урочистим підняттям Державного Прапора України, якого підняв капітан команди-переможця 2019 року з Чернівців та віце-капітан Вінницької команди. І над стадіоном пролунав славень України, під час мелодійних звуків якого учасники Чемпіонату гордо поклали руки на серце.

На урочисте відкриття Чемпіонату прибули почесні гості: начальник головного управління Національної поліції у Вінницький області  Іван Іщенко, директор державного науково-дослідницького експертного криміналістичного центру МВС України Сергій Кримчук, перший заступник, керівник Вінницької обласної прокуратури Василь Гайворон, директор Вінницького науково-дослідницького експертного криміналістичного центру МВС України Микола Лайтер, директор територіального медичного об’єднання МВС України по Вінницькій області Сергій Приходько, депутат Вінницької обласної ради Руслан Терещук, начальник медично-реабілітаційного центру Міністерства внутрішніх справ “Південний Буг” Олександр Мудрий, заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузир, старший судовий експерт сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень та обліку, національний суддя з легкої атлетики Андрій Соколовський, чемпіон Європи з боксу за версією IBF, інтерконтинентальний чемпіон за версією IBO Роман Головащенко, начальник Хмільницького районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області, капітан поліції Валерій Романюк.

Хмільницький міський голова Микола Юрчишин, який першим звернувся до учасників чемпіонату і прибулих гостей, привітав усіх на хмільницькій землі. Він наголосив, що вони подають гарний приклад для молоді, і побажав присутнім гарної та видовищної гри.

Гостей міської громади вшанували подарунками та свіжоспеченими короваями – символом української гостинності.

А Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа отримала у якості подарунка набір футбольних  м’ячів.

Під час урочистостей перед присутніми виступили вихованці танцювального клубу Flash, клубу спортивного танцю “Данс-Мрія” та солістка, вихованка Хмільницької школи мистецтв  Софія Донченко.

Футбольні матчі у Хмільницькій громаді триватимуть до 10 жовтня включно, і проходитимуть на малому футбольному полі міського стадіону. 9 жовтня футбольні матчі розпочнуться з 9-ї години.

Автор тексту і фото Алла Корнієнко.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *