У Хмільнику відбудуться громадські слухання з обговорення підвищення тарифів на воду

У Хмільнику відбудуться громадські слухання з обговорення підвищення тарифів на воду

В Управлінні житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради поінформували про проведення громадських слухань з приводу перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у місті Хмільник.

Нагадаємо, що КП “Хмільникводоканал” має намір змінити тарифи на водопостачання

“Хмільникводоканал” має намір змінити тарифи: споживачі можуть звернутися з зауваженнями й пропозиціями

Громадські слухання відбудуться 26 березня (вівторок) 2024 року о 15:00 у приміщенні Хмільницької міської ради (2-й поверх, зала засідань) за адресою: вул. Столярчука, 10, м. Хмільник, Вінницької області.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

  • дієздатні жителі територіальної громади, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території, в межах якої проводяться громадські слухання (з правом голосу);
  • інші особи, які на законних підставах постійно проживають або перебувають на відповідній території (з правом дорадчого голосу, можливість участі особи з правом дорадчого голосу передбачає право особи бути присутньою на громадських слуханнях, висловлювати власні позиції з приводу обговорюваних під час слухань питань);
  • депутати міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення, організацій співвласників багатоквартирних будинків, розташованих на відповідній території.

Для ідентифікації громадян та врахування пропозицій (зауважень) учасникам громадських слухань необхідно мати документи, які посвідчують особу.

Пропозиції (зауваження) громадян, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

В Управлінні зазначають, що ініціатором проведення громадських слухань щодо наміру КП “Хмільникводоканал” Хмільницької міської ради переглянути тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у місті Хмільник є Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради.

Нагадуємо, що пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадське слухання, приймаються в письмовій та електронній формі до 16:00 25 березня 2024 року за адресою: 22000, Вінницька обл., м. Хмільник вул. Столярчука 10, або можете надсилати на електронну адресу – hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net

Контактний телефон: (04338) 2-23-78 (Литвиненко Інна Сергіївна – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *