У Хмільнику відбудеться акція “Голоси дітей”

У Хмільнику відбудеться акція “Голоси дітей”

Сьогодні, 4 червня,  відзначаємо Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. Ворог продовжує вбивати і калічити наших дітей, незаконно вивозити з України і позбавляти родин.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну окупанти вбили 551 українську дитину, 1368 дітей поранені, 2014 – зникли безвісти. І це за офіційними даними, і ми розуміємо, що реальні цифри можуть бути більшими.

Сьогодні у Хмільнику відбудеться акція в пам’ять про невинно вбитих дітей. Акція памʼяті «Голоси дітей» відбудеться на площі перед комунальним закладом “Будинок культури” Хмільницької міської ради о 21.00.

  • Підтримайте акцію і ми разом зможемо вшанувати памʼять маленьких українців, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, – закликають організатори акції. 

Вінниччина ніколи не забуде 14 липня 2022 року, коли посеред мирного міста ворожі ракети забрали життя трьох вінницьких дітей. Безневинні жертви війни: чотирирічна сонячна Ліза Дмитрієва, семирічний Максим Жарій та восьмирічний Кирило Пяхін.  Їх передчасно обірвані життя – жахлива трагедія для кожного з нас.

Не пробачимо смерті безневинних дітей, які мали стати майбутнім нашої держави, рушійною силою для розвитку України. Не забудемо!

Вічна і світла пам’ять загиблим маленьким українцям! 

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *