У Хмільнику в ресторані діяв підпільний гральний клуб

У Хмільнику в ресторані діяв підпільний гральний клуб

Днями поліцейські викрили підпільний гральний заклад, який працював у приміщенні ресторану на вулиці 1 Травня. Слідчі місцевої поліції спільно з працівниками УСБУ вилучили комп’ютерне обладнання, за допомогою якого надавались гральні послуги, та грошові кошти, – повідомляється на сайті Національної поліції у Вінницькій області.

В повідомленні йдеться, що під час візиту працівників поліції у приміщенні знаходилась 27-річна  адміністраторка закладу та один гравець. Гральні послуги надавались в окремій кімнаті, розташованій у приміщенні ресторану, куди пускали лише постійних відвідувачів.

За словами начальника Хмільницького районного відділу поліції Валерія Романюка, під час проведення слідчих дій поліцейські вилучили 13 системних блоків, які використовувалися для надання послуг грального бізнесу, а також грошові кошти, отримані незаконним шляхом.

Слідством розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 203-2 (заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, за що передбачений штраф від десяти до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Вилучене обладнання направлено на експертизу. Слідство  триває.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *