У Хмільнику в Мурашнику безкоштовно навчатимуть комп’ютерної грамотності

У Хмільнику в Мурашнику безкоштовно навчатимуть комп’ютерної грамотності

В гуманітарному хабі “Мурашник” на безоплатній основі навчатимуть комп’ютерної грамотності та організовуватимуть курси сучасних професій.  А для цього громадська організація “ПРАВО” передасть 10 ноутбуків, які було отримано в рамках програми «СпівДія ноут». Програму реалізує БО «Українська освітня платформа».

Завдяки цьому в гуманітарному хабі “Мурашник” проводитимуть заходи з інформаційної безпеки, медіаграмотності, навиків пошуку інформації, отримання державних послуг онлайн тощо.

Але найголовнішою метою є організація курсів комп’ютерної грамотності та курсів сучасних професій, які дають можливість заробляти гроші віддалено.

  • Таким чином ми підвищимо спроможність цільових груп щодо використання комп’ютерної техніки, зменшимо їх правову ізоляцію, зменшимо вірогідність поширення дезінформації та вірогідність того, що представники цільових груп стануть жертвами інтернет-шахраїв, а також підвищимо їх спроможність заробляти гроші через мережу інтернет, – наголошують у громадській організації.

В організації зазначають, що вже зараз формується група бажаючих пройти навчання, яке стосуватиметься використання в роботі інструментів Google: Google-календар, Google-документ, Google-таблиці, Google-презентації тощо.

В четвер, 4 травня, о 17:00 в Гуманітарному хабі “Мурашник” відбудеться перше заняття, де буде сформовано групи, обговорено графік занять і проведено навчання, як організовувати свій день за допомогою Google Календаря. Адреса: м. Хмільник, площа Перемоги, 3 (підвальне приміщення Універмагу).

  • Якщо у вас не виходить бути в цей день та час, радимо все одно зареєструватись і прийти на наступну зустріч, ми будемо оголошувати, коли будуть відбуватись уроки, – пишуть у повідомленні.

Для того, щоб взяти участь у навчанні потрібно заповнити невеличку анкету за посиланням: https://forms.gle/h7hpEKVc58MTSz6y9

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *