У Хмільнику та районі розпочинається опалювальний сезон

У Хмільнику та районі розпочинається опалювальний сезон

У Хмільницькій ОТГ та Хмільницькому районі розпочинається опалювальний сезон.

Голова Хмільницької  райдержадміністрації Максим Мазурик прийняв відповідне розпорядження від 12 жовтня 2020 року №282 “Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у Хмільницькому  районі” , згідно з яким опалювальний сезон у Хмільницькому районі для всіх категорій споживачів розпочинається з 16 жовтня 2020 року, а також  в комунальних установах  та організаціях Хмільницької районної ради, що знаходяться на території м. Хмільник.

Крім того, з 16 жовтня стане тепліше і в приміщеннях Хмільницької ОТГ, адже тоді розпочинається опалювальний сезон для власників будинків та квартир із індивідуальним опаленням,  для загальноосвітніх шкіл, комунального позашкільного навчального закладу «Хмільницька школа мистецтв», центру дитячої та юнацької творчості, ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник», для решти бюджетних установ та інших споживачів.

Для дошкільних навчальних закладів Хмільницької ОТГ  та  КНП «Хмільницька ЦРЛ» опалювальний сезон розпочався значно раніше – вже на початку цього місяця.

За інформацією Хмільницької райдержадміністрації та сайту “Життєві обрії”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *