У Хмільнику та прилеглих громадах запрацювало Українське Радіо: які передачі почують хмільничани

У Хмільнику та прилеглих громадах запрацювало Українське Радіо: які передачі почують хмільничани

Українське радіо Вінниця — частина Суспільного мовлення Вінницької області. Разом із регіональним телеканалом ВІННИЦЯ та загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

1 лютого три канали Суспільного радіо почали мовлення на нових частотах. Українське радіо на частоті 96,2 FM чують тепер і в с. Великий Митник Вінницької області. Це також забезпечує стійкий прийом у сусідньому місті Хмільник і прилеглих до нього громадах.

Українське радіо Вінниця має щоденні регіональні врізки у  FM-мережі — з 12:10 до 13:00 та з 17:10 до 18:00.

Журналісти інтернет-видання NEWS Хмільника дізналися, які передачі будуть слухати хмільничани на Українському Радіо. Про це нам розповіла комунікаційниця Суспільне Вінниця Алла Кушнір.

  •   О 12:15, з понеділка по п’ятницю, у радіоефірі Українського радіо Вінниця можна слухати прямоефірну програму «Віч-на-віч». З експертами та організаторами подій говоримо про соціальну сферу, культуру, здоров’я тощо. Глядачі можуть поставити свої запитання за телефоном (0432) 55 29 76.
  • У будні о 17:20 в ефірі інтерактивна прямоефірна програма-інтерв’ю «З перших уст». Це майданчик для обговорення актуальних проблем регіону.
  • Також команда Українського радіо Вінниця готує до ефіру програми: «Агросвіт», «Військовий щоденник», «Арена», «Подорожі в минуле», «Це цікаво», «Євростандарт», “Про своїх”, “Подільський калейдоскоп”, “Мистецький простір”, а також новини зі всіх куточків України та найважливіші актуальні новини Хмільниччини, які потрапляють в новини Суспільного.
  • У час, коли нема регіонального мовлення, слухачі матимуть змогу слухати цікаві програми Українського радіо. Колеги теж розповідають про великі регіональні події.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *