У Хмільнику та Хмільницькому районі вшанували героїв-захисників України

У Хмільнику та Хмільницькому районі вшанували героїв-захисників України

Вчора 10 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Хмільницькій громаді вшанували мужніх захисників, відважних воїнів, які захищають Батьківщину.

Урочисті заходи відбулися у КЗ “Хмільницький районний Будинок культури”.

З вітальним словом до присутніх гостей свята звернувся Хмільницький міський голова Сергій Редчик і відзначив подяками хмільничан, котрі стали на захист Батьківщини і гідно боронили її кордони.

До хмільничан також звернулися: радник-консультант народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина, представники районної влади, державних установ та громадської організації.

По закінченні урочистостей відбувся концерт оркестру військової частини 3008 Національної гвардії України із міста Вінниця, який подарував глядачам чудовий настрій і створив святкову атмосферу.

А вже сьогодні, 11 жовтня, хмільничани вдячним поклоном схилили голови біля підніжжя меморіальних місць, пов’язаних із захисниками України та Українським козацтвом.

Поклавши квіти до пам’ятників та пам’ятних місць, хмільничани вшанували пам’ять про Українців, які поклали своє життя на вівтар Вітчизни, у тихому мовчанні пом’янули волелюбних козаків, мужніх  і нескорених, воїнів.

Крім того, сьогодні голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич і голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич напередодні Дня захисника України вшанували загиблих земляків в зоні АТО (ООС), зустрілися з родинами загиблих і поклали квіти на могили захисників миру в Україні.

Герої не вмирають! Вони завжди житимуть в серцях рідних і близьких людей, в пам’яті наступних поколінь.

Текст та фото – офіційні сайти Хмільницької міської ради та Хмільницької райдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *