
Три дні липня жителям Хмільника та Хмільницького району доведеться нетривалий час побути без газопостачання. Причина вимкнення газу в оселях громадян – ремонт газових мереж. У Вінницькій філії “Газмережі” повідомили, де саме і коли громадяни опиняться без газопостачання.
У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на газорозподільних мережах буде тимчасово зупинено подачу газу
з 8 год. 07 липня до 18 год. 18 липня у наступних населених пунктах Хмільницького району:
- с. Голендри;
- с. Голубівка;
- с. Левківка;
- с. Станилівка;
- с. Флоріанівка;
- с. Куманівка;
- с. Немиринці;
- с. Перемога;
- с. Туча;
- с. Блажіївка;
- с. Великий Степ;
- с. Вівсяники;
- с. Воскодавинці;
- с. Збараж;
- с. Зозулинці;
- с. Йосипівка;
- с. Коритувата;
- с. Красне;
- с. Лозівка;
- с. Лопатин;
- с. Малишівка;
- с. Миколаївка;
- с. Михайлин;
- с. Самгородок;
- с. Сошанське;
- с. Широка Гребля;
- с. Постолове;
- с. Весела;
- с. Червоний Степ
У Хмільнику з 8 год. 08 липня до 17 год. 09 липня 2025 року
- вул. Джерельна;
- с. Будків по вул. Садова.
Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.
Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.
До мешканців будинків та квартир звернулися з проханням перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та забезпечити доступ працівників Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.
Задля безпеки споживачів відновлення подачі газу буде проводитися за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.
- Просимо вибачення за тимчасові незручності! Дякуємо за розуміння!, – звернулися до громадян фахівці Вінницької філії “Газмережі”.