У Хмільнику сьогодні відкрили Центр активності громадян

У Хмільнику сьогодні відкрили Центр активності громадян

Сьогодні відбулося офіційне відкриття «Центру активності громадян Хмільницької міської територіальної громади». Така ініціатива стала можливою завдяки  швейцарсько-українській Програмі «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма E-GAP). 

Основним завданням роботи Центру активності буде проведення різноманітних громадських заходів та семінарів, зборів, навчань, воркшопів, круглих столів, презентацій, зустрічей та інших заходів, який буде відкритий для громадських організацій, ініціативних груп, усіх активних мешканців нашої громади.

На урочистому відкритті Центру були присутні представники Програми EGAP, зокрема координатор Програми з цифровізації регіонів Сергій Гунько, координаторка Вінницької області EGAP Дарія Радзіковська та заступник Хмільницького міського голови Сергій Редчик.

В Центрі активності можна проводити різноманітні громадські заходи та семінари, збори, тут навчатимуться, проводитимуть воркшопи, круглі столи, презентації, зустрічі та інші заходи. Центр активності громадян буде відкритий для громадських організацій, ініціативних груп та всіх активних мешканців Хмільницької громади.

Центр розташований на 1 поверсі Комунального закладу “Будинок культури” Хмільницької міської ради.

Нагадаємо, що у Війтівецькій громаді такий Центр відкрили у 2021 році. Також на платформі електронної демократії було розміщено петицію з проханням відкрити сучасний простір для зустрічей, креативних ідей та подій.

За інформацією Центру активності громадян Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *