У Хмільнику скоро з’явиться волейбольний майданчик

У Хмільнику скоро з’явиться волейбольний майданчик

У центральному парку міста Хмільника скоро з’явиться волейбольний майданчик, на якому можна буде активно проводити  тренування і  турніри на свіжому повітрі.

Вже підготовлено територію під волейбольний умайданчик:  вирівняно поверхню землі, засипано відведене місце щебенем для дренажу  під майданчик та розпочато установку металевих конструкцій для  облаштування огорожі майданчика.

Міський голова Сергій Редчик під час зустрічі з громадою в парку 23 жовтня 2020 року повідомив, що  цей об’єкт створюється за ініціативи волейбольної спільноти (тренер – Олександр Данилюк) при активній підтримці посадовців міської ради, працівників комунальних підприємств та соціально-відповідальних підприємців.

  • Із координацією робіт на цьому об’єкті вміло справляється і дуже допомагає ветеран волейбольного спорту, а нині – наш колега Олександр Маліновський. Чимало допомагають колеги та працівники комунальних установ, небайдужі громадяни. У планах вже на 2021 рік бюджетним коштом закупити та установити резинове покриття на волейбольному полі. Взагалі цей об’єкт спланований таким чином, щоб просторово доповнити комплекс спортивно-оздоровчих локацій, що вже встановлені чи встановлюються в парку. Найперше він доповнюватиме скейт-парк  і  тренажерний комплекс, а також просторово поєднуватиметься з  відпочинковою локацією «Царство кальмара». Згодом ми попрацюємо  і  над  довколишнім ландшафтним дизайномвисадимо зелені насадження, квіти, – розповів міський голова Сергій Редчик. –  Особлива вдячність ФОП Леоніду Савчуку, який власним коштом привіз 40 т. щебеневої суміші та придбав комплект сучасної огорожі. За сприяння директора АП НВП «Візит» Микола Юрчишин була організована доставка щебеню.

Текст і фото – Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *