У Хмільнику привітали людей похилого віку

У Хмільнику привітали людей похилого віку

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана.

У цей день варто говорити про активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі “особи похилого віку”, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром нацизму. Цього не маємо забувати.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради піклуються про літніх людей, які на жаль залишилися на самоті зі своїми проблемами. Щодня соціальні робітники відвідують за місцем проживання одиноких пристарілих громадян, допомагають їм у прибиранні, приготуванні їжі, оплаті комунальних послуг, здійснюють закупівлю продуктів харчування, медикаментів, а робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків виконує дрібні ремонтні роботи, чим забезпечує домашній затишок і комфортне проживання.

У рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у приміщенні територіального центру проведено захід “Нам роки не біда, коли душа молода” за участю міської організації ветеранів та підопічних терцентру з числа осіб похилого віку.

Територіальний центр у вересні розпочав акцію по видачі продуктових наборів громадянам похилого віку з числа малозабезпечених осіб. Заплановано видати 100 продуктових наборів, на даний час акція продовжується.

За допомогу у формуванні продуктових наборів територіальний центр висловлює щиру подяку директору ТОВ Фірма «Поділля» Залуцькому Л.В.,       ПП Матвійчуку В.С., директору ТОВ ВП Виробничо-комерційної фірми «Фенікс-ВПІ» Сташку В.М., ФОП Кучмар О.А., ФОП Шмаль О.А. Бажаємо вам здоров’я, успіхів та процвітання у подальших справах.

Текст та фото – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *