У Хмільнику провели майстер-клас із гри у шашки

У Хмільнику провели майстер-клас із гри у шашки

Сьогодні, в неділю 28 січня,  у Центрі активності громадян Хмільницької міської територіальної громади відбувся культурно-спортивний захід. Усім бажаючим було проведено майстер-клас із гри у шашки.

Перед грою.

Організатор майстер-класу Денис Беспалько запросив на захід чемпіона Вінницької області серед гри у шашки Дмитра Єрмакова. Він і провів гру з кожним учасником.

У майстер-класі з настільної гри взяли участь 11 хмільничан – любителів інтелектуального виду спорту, який виховує у гравця стратегічне та тактичне мислення, волю, витримку, сприяє розвитку і тренуванню пам’яті.

До гри приєдналися також  ветеран спорту, майстер спорту з шашок, колишній керівник гуртка Хмільницького ЦДЮТ з шахів та шашок Анатолій Ядвіжен  та його учень  Олександр Олійник – КМС з гри в шашки, який став чемпіоном області у 1988 році.

Подібні майстер-класи відбулися не вперше, і плануюються проводитися і в майбутньому. Адже це чудовий спосіб провести вільний час з користю, бо ця гра покращує діяльність мозку, покращує пам’ять, розвиває логічне мислення та концентрацію уваги.

Текст і фото – Алли Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *