У Хмільнику просять відремонтувати або модернізувати системи водовідведення у центрі міста. ПЕТИЦІЯ

У Хмільнику просять відремонтувати або модернізувати системи водовідведення у центрі міста. ПЕТИЦІЯ

Хмільничанин створив петицію до міської влади з проханням покращити системи водовідведення у центрі міста. Він скаржиться на те, що під час негоди в центрі міста завжди утворюється велике озеро і дуже часто це призводить незручності не лише для пішоходів, а й для водіїв.

Петицію, яку створив Володимир Руденко, опублікували ще 2 червня. Автор звернення зазначає, що постійно через негоду центральна частина нашого міста перетворюється на невеличке озерце або ж велике,  “а в окремих випадках рух у центрі міста взагалі паралізований”.

  • Проблема не “вчорашня” і потребує вирішення. Звісно ж, що робітники відповідного структурного підрозділу знають, у чому проблема і навіть знають, як усе вирішити, лишилось тільки усе поправити… Треба поправити!.., – пише у своїй петиції хмільничанин.

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати 100 підписів. Поки що за петицію проголосували лише 8 осіб. Підтримати петицію можна ще протягом 74 днів. Потрібно зайти на сайт Хмільницької міської ради rada.ekhmilnyk.gov.ua і, перейшовши у ПОСЛУГИ, обрати розділ ПЕТИЦІЇ.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *