У Хмільнику почала роботу комісія для розподілу субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької  міської ради, інформує офіційний сайт міськради:

– 6 серпня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Хмільницької міської ради прийнято рішення, яким створено комісію для  розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно до рішення виконкому утворено комісію з питань розподілу державної субвенції, затверджено її персональний склад та Положення про комісію.  

У Положенні про комісію зазначено, що державна субвенція спрямовується на:

– придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей;

–  виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб;

– рецензування звітів про оцінку житла, яке придбається на вторинному ринку.

Розпорядником субвенції за місцевим бюджетом в частині придбання соціального житла, житла або призначення грошової компенсації для дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов є управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради.

Зауважимо, що 25 липня 2019 року набрав чинності Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *