У Хмільнику побудують сонячну електростанцію

У Хмільнику побудують сонячну електростанцію

Хмільницька громада стала переможницею проєкту “Відновлювальні джерела енергії для стійкої України”.  Про це поінформували у відділі інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, передає NEWS Хмільника.

Проєкт «Відновлювані джерела енергії для стійкої України» реалізується консорціумом громадських організацій (Екоклуб, Екодія, Energy Act For Ukraine Foundation, RePower Ukraine) спільно з GIZ за дорученням Уряду Німеччини.  Над конкурсною заявкою проєкту працювали Комунальне підприємство «Хмільникводоканал» та управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради.

Зокрема, як повідомляється, грантодавцем схвалено  заявку «Нове будівництво сонячної електростанції потужністю 79 кВт на станції водопідготовки за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, Хмільницька міська територіальна громада (за межами населеного пункту)».

Також у повідомленні зазначається, що “будівництво сонячної електростанції відповідає Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату міста Хмільника до 2030 року і дозволить виконати наші зобов’язання перед – Європейською ініціативою щодо Клімату та Енергії -Угода мерів та зменшити викиди у СО2-еквіваленті”.

  • Встановлення СЕС на спорудах водопостачання та водовідведення забезпечить постійне, безпечне та безперебійне функціонування очисних споруд та споруд водопостачання. Це матиме вплив на якість подачі та очистки стічних вод, а нові технології дозволять економити на енергоспоживанні. За рахунок роботи СЕС ми також зможемо утримувати економічно обґрунтовані тарифи, – стверджують переможці гранту.

Реалізація проєкту також важлива для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку: ціль №6 «Забезпечення наявності та сталого управління водними ресурсами та санітарією», ціль №7 «Забезпечення доступу всіх людей до прийнятних за ціною, надійних, сталих і сучасних джерел енергії», ціль №13 «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та її наслідками», ціль №15 «Захист і відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення та повернення назад процесу деградації земель і зупинення втрати біорізноманіття».

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *