У Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості Вінниччини

У Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості Вінниччини

У залі засідань Хмільницької міської ради розпочалася дводенна підсумкова нарада обласної служби зайнятості. На запрошення організаторів заходу участь у нараді бере міський голова Сергій Редчик. Планується, що учасники виїзної зустрічі обговорять підсумки роботи Вінницької обласної служби зайнятості за 2019 рік та акцентують актуальні завдання у поточному році.

Програмою навчального заходу передбачено відвідати місцеві підприємства – ДП «Клінічний санаторій «Хмільник» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ПрАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея».

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

У Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості ВінниччиниУ Хмільнику підбиває підсумки роботи за минулий рік служба зайнятості Вінниччини

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *