У Хмільнику оголосили додатковий конкурс розвитку ініціатив

У Хмільнику оголосили додатковий конкурс розвитку ініціатив

Рішенням виконавчого комітету Хмільницької міської ради оголошено додатковий Конкурс розвитку підприємницьких ініціатив жителів Хмільницької міської територіальної громади.

Конкурс покликаний підвищити рівень розвитку підприємницької діяльності,  залучити до підприємницької ініціативи соціально вразливих категорій населення тощо.

До участі в конкурсі запрошують громадян України, які зареєстровані та проживають у Хмільницькій міській територіальній громаді, які виявили бажання створити і розвивати підприємницьку діяльність:

  • жителі Хмільницької міської територіальної громади;
  • учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі, стримування збройної агресії російської федерації на території України та особи з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з проведенням АТО/ООС, з здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації на території України;
  • особи з інвалідністю І групи.

У Хмільницькій міській раді наголошують, що підприємницька діяльність не може бути направлена на виробництво алкогольних напоїв та тютюнових виробів; оптову та роздрібну торгівлю, крім торгівлі власно вирощеною сільськогосподарською продукцією; обмін валют; надання в оренду нерухомого майна.

Переможець конкурсу зобов’язується зареєструватися фізичною особою – підприємцем, використати грантові кошти за цільовим призначенням та продовжувати здійснювати підприємницьку діяльність у наступні роки.

Документи, необхідні для подачі на Конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі, складена за встановленою формою (додаток 1);

2. Копія паспорта, ідентифікаційного коду (або копія сторінки паспорта з відміткою про наявність у такої особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного кода);

3. Бізнес-план, завірений підписом претендента (додаток 2);

4. Копія посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та/або довідка МСЕК;

5. Копія довідки про безпосередню участь в АТО/ООС, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (за потреби);

6. Лист-гарантія про реєстрацію фізичної особи-підприємця в установленому законодавством порядку після оголошення конкурсною комісією переможцем конкурсу.

Критерії відбору переможців Конкурсу:

1. Концепція проєкту.

2. Очікувані результати проєкту.

3. Вплив проєкту на розвиток громади.

4. Ризики, що можуть супроводжувати діяльність (зовнішні, внутрішні).

Обсяги фінансування та терміни реалізації проєктів:

  • Максимальний розмір гранту: 200 000 грн.
  • Термін використання гранту – до 30 листопада 2023 року.

Порядок подання конкурсних пропозицій:

  • Конкурсні пропозиції приймаються в Центрі надання адміністративних послуг до 15 травня 2023 року (включно), щоденно (крім вихідних днів):

8.00 – 15.30 (понеділок-четвер),

08.00 – 14.45 (п’ятниця) за адресою: м. Хмільник, вул.Столярчука,10 (адмінприміщення міської ради).

За додатковою інформацією варто звернутися до управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради за тел.: (04338) 2 21 75.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *