У Хмільнику нафтопродукти текли прямісінько в Південний Буг: забруднення перевищене у 153 рази

У Хмільнику нафтопродукти текли прямісінько в Південний Буг: забруднення перевищене у 153 рази

У місті Хмільнику жителями було виявлено забруднення річки Південний Буг. На місце, де було виявлено забруднення, виїхали спеціалісти Держекоінспекції та знайшли, чим була забруднена річка.

  • На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 4 лютого надійшло повідомлення, що у м. Хмільник в районі Старого замку виявлено плями райдужного забарвлення. Цього ж дня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області був здійснений оперативний виїзд для детального вивчення ситуації. Під час обстеження встановлено, що нафтопродукти витікали з-під берега навпроти Старого замку, – йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції здійсненили відбір проб води з річки вище та нижче джерела забруднення. За результатами аналізу вмісту нафтопродуктів вище місця витоку не виявлено, а нижче – становив 46 мг/дм3 (при нормативі 0,3 мг/дм3 для вод господарсько-побутового призначення, що діяв до 2017 року, так як станом на сьогоднішній день нові нормативи на нафтопродукти не встановлено).

Про те, хто винний у забрудненні водойми, в повідомленні інформації не вказують.

Фото – Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *