У Хмільнику може з’явитися Центр для розвитку креативних та прогресивних людей

У Хмільнику може з’явитися Центр для розвитку креативних та прогресивних людей

23 вересня на сайті Хмільницької міської ради з’явилася петиція, в якій хмільничанин Тарас Носальський просить створити в громаді Центр громадської активності. За весь час петицію підписали всього 17 осіб, а для того, щоб вона була розглянута для подальшої реалізації ідеї – потрібно набрати 100 голосів.

Суть петиції в тому, щоб у місті Хмільнику знайти та облаштувати приміщення для проведення тренінгів, семінарів, різноманітних майстер-класів, інформаційних зустрічей, презентацій, засідань різноманітних робочих груп тощо. На даний момент у Хмільнику такого спеціалізованого  приміщення немає, і учасники різних заходів, молодь та інші активні люди змушені збиратися де доведеться.

У своїй петиції Тарас Носальський зазначає:

  • В громаді відсутній простір для ділових та креативних зустрічей, повноцінного та всебічного особистісного розвитку, реалізації творчих здібностей, а також можливості отримати нові знання та навички, які дозволяють втілювати свої ідеї в життя. Єдиним таким простором є конференц-зал міської ради, але він не зовсім пристосований для проведення таких заходів, тим більше, якщо врахувати, що в адміністративному приміщенні міської ради постійно працюють люди, а також абсолютна непристосованість залу для забезпечення харчування учасників під час перерви.
    Цю проблему можна було б вирішити, створивши в громаді Центр громадської активності, за прикладом Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» чи хабу «Місто змістів».
  • Центр громадської активності став би ключовим простором для вирішення питань соціального становлення та всебічного розвитку молоді, громадського сектору, депутатського корпусу, представників бізнесу.
    Тому прошу провести консультації з представниками громадських організацій Хмільницької громади та створити в громаді Центр громадської активності. Такий заклад став би чудовим середовищем для забезпечення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення та закріплення лідерських якостей, залучення громадськості до процесів розробки та реалізації місцевих політик, а також участі в процесах прийняття рішень. І, як наслідок, створення передумов для розвитку територіальної громади, сприяння зменшенню міграції населення, створення позитивного клімату для ведення власної справи тощо.
    На зображенні, доданому до петиції, як зразок, показаний вінницький хаб “Місто змістів”.

Щоб проголосувати за петицію, потрібно зайти на офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради і в розділі Послуги натиснути на вкладку Петиції. Відкривши петицію, у правому кутку є оранжева кнопка  – Підписати петицію. Для голосування потрібна обов’язкова авторизація через BankID або електронного цифрового підпису через єдиний кабінет.

Ілюстративне фото для привернення уваги – з просторів Інтернету.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *