У Хмільнику горіла квартира. Рятувальники евакуйовували людей з вогню та диму…

У Хмільнику горіла квартира. Рятувальники евакуйовували людей з вогню та диму…

Резонансна пожежа сталась сьогодні у Хмільнику.

– Повідомлення про пожежу надійшло до нас об 11.23. На виклик виїхав наш черговий караул. У одній з квартир на другому поверсі горіла кухня та сама оселя. Наші бійці за допомогою трьохколінної драбини врятували чотирьох людей. Крім того, довелось евакуювати усіх мешканців будинку. Через сильний дим наші бійці працювали у апаратах захисту дихання, – розповів інспектор Хмільницького районного сектору обласних рятувальників Дмитро Іщук. – Втім, десь за двадцять хвилин рятувальники загасили пожежу.

Вогонь знищив внутрішнє оздоблення кухні на площі 15 квадратних метрів та холодильник, пошкодив й 5 квадратних метрів коридору. Але завдяки професійним діям рятувальників, мешканці будинку не постраждали.

А вчора у селі Колибабинцях горів сіновал. Там вогонь знищив саму споруду, тонну сіна та тонну вугілля. Орієнтовною причиною пожежі вважають необережне поводження із вогнем.

І на момент написання цієї публікації вже відомо, що наші рятувальники сьогодні увечері знову виїхали до Колибабинців на пожежу сухої трави… Детальніше про цю пожежу читайте вже завтра. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *