У Хмільницькому районі знов прийматимуть хворих на коронавірус

У Хмільницькому районі знов прийматимуть хворих на коронавірус

На Хмільниччині знов прийматимуть хворих на коронавірусне захворювання. Лікарнею першої хвилі, в якій  лікуватимуть хворих на COVID-19, визнали знову Калинівську центральну районну лікарню.

На ранок 20 жовтня у “ковідному” відділенні Калинівської центральної районної лікарні на лікуванні перебуває один хворий, житель Писарівки. Його стан середньої важкості.

За повідомленням головного лікаря ЦРЛ Владислава Головащенка, з хворими на коронавірус лікарня не працювала з 1 червня цього року. Всіх хворих досі везли до Вінниці. Відновили прийом хворих на COVID-19 в зв’язку з тим, що кількість хворих значно зросла. У лікарні нині в резерві 120 ліжкомісць, на які збираються приймати хворих не лише з Калинівської, а й з сусідніх територіальних громад.

За інформацією лікаря-епідеміолога ВСП Калинівського відділу ДУ Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України Марії Чернеги, за останні п’ять діб на Калинівщині зареєстровано вісімдесят вісім підтверджених лабораторно випадків коронавірусу. Кількість хворих постійно зростає.

У Калинівській громаді дошкільні та навчальні заклади працюють в звичному режимі, проте з дотриманням суворих карантинних вимог. Керівництво громади та міста закликає громадян вакцинуватися, аби вберегти себе та близьких від зараження.

Нагадаємо, за добу, станом на 20 жовтня, в Хмільницькому районі зафіксовано 32 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За інформацією ВІТА ТБ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *