У Хмільницькому районі затримали чоловіка, який за непритягнення його до кримінальної відповідальності намагався дати хабара слідчому

У Хмільницькому районі затримали чоловіка, який за непритягнення його до кримінальної відповідальності намагався дати хабара слідчому
Spread the love

Поліція затримала чоловіка, який за уникнення кримінальної відповідальності та закриття провадження за вчинену дорожньо-транспортну пригоду намагався дати неправомірну вигоду слідчому в розмірі 30 000 гривень. Про пропозицію йому хабара слідчий повідомив керівництво ГУНП та Вінницьке управління Департаменту внутрішньої безпеки, – повідомили про це на офіційному сайті Національної поліції у Вінницькій області. Сталося це в місті Козятин.

У повідомленні зазначається, що 41-річний правопорушник спробував передати частину коштів у розмірі 7 тисяч гривень, цю спробу  задокументували поліцейські слідчого підрозділу поліції та працівники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

Сьогодні, 20 січня, чоловіка затримано в процесуальному порядку.
Тепер правопорушнику доведеться нести кримінальну відповідальність і за вчинену автопригоду, і за надання неправомірної вигоди службовій особі.
Відповідно до ч. 3 ст. 369 КК України  (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) прокуратурою розпочато кримінальне провадження, яке розслідується слідчим підрозділом поліції. За таке правопорушення чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *